Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi

Bu rehber kitap, yüz estetiğinde hiyalüronik asit dolgu maddelerinin kullanımı için gerekli pratik bilgilerle birlikte en yeni bilimsel materyalleri sunmaktadır. Bu kitap, yaşlanma sürecinin anatomik bağlamda nasıl geliştiğini araştırmakta ve okuyucuya estetik ihtiyaçlarını güvenli ve etkili bir şekilde en iyi nasıl karşılayacağını anlamak için temel teorik bilgilerle donatmaktadır.

İlk kez, yazarlar orijin ilişkili gençleşme ve yüz uyumuna bütüncül bir tedavi yaklaşımı tariflemektedirler: 'MIAC' (Minimal İnvaziv Augmentasyon Cerrahisi), en yeni tekniklerin sentezini ve enjekte edilebilir dolgu maddeleri ile bölgesel tedavi seçeneklerini sunar. Detaylı bilgilendirmeler ile okuyucuya sunulan kapsamlı bir pratik bölüm klinik fotoğraflar, anatomik çizimler ve videolarla kombine edilmiştir. ‘Dolgu Klavuzu’, bu kitabın bir başka önemli noktasıdır ve okuyucuya, mevcut dolgu ürünlerini belirli endikasyonlara göre seçmede karar destekleyici bir materyal sağlar. Bir dizi olgu çalışması, okuyucunun, tedavi yöntemlerinin yararlarını ve etkilerini değerlendirmesini sağlar.

Yazarlar

Dr Gerhard Sattler; Alman Estetik Cerrahi Derneği Başkanı (Gesellschaft fur Asthetische Chirurgie Deutschland, GACD), Uluslararası Dermatolojik Cerrahi Derneği Yöneticisi ve birçok profesyonel derneğin üyesidir. Aynı zamanda Almanya’da Darmstad’da bulunan ve önde gelen Estetik Tıp ve Plastik Cerrahi merkezlerinden olan Rosenpark Kliniği direktörüdür.

Dr Uliana Gout; Klinik hizmetler sunan ve aynı zamanda ameliyatsız estetik tıp alanında uluslararası eğitim kurumu olarak hizmet veren London Aesthetic Medicine Services şirketinin kurucusudur. Dr Gout kanıta dayalı tıp eşliğinde Estetik Tıp alanında çalışmaktadır ve uluslararası Estetik Tıp konferans turları, birçok danışma kurulu, fakülte ve komitede konuşmacı ve eğitimci olarak görev almaktadır. Dr Gout Uluslararası Peeling Derneği Başkanıdır ve aynı zamanda Illustrated Guide to Chemical Peels: Basics, Indications and Uses, 2014 kitabının yazarlarındandır.

Yorumlar


Son Haberler
Hakkımızda 26-01-2019 85
Üye Sözleşmesi 27-01-2019 85

Modern ve Rasyonel Fitoterapi

Bu kitap, sağlık profesyonellerine hitap eden, fitoterapi eğitimi alan ve uygulayan h

Radyoloji Soru

Radyoloji eğitiminde birçok teorik konu anlatımı tarzında kitap kaleme alınmış

Yayın Başvurusu

Yayınevimize yapılacak telif ya da çeviri eser yayın başvuruları mustafa@dunya

Gizlilik Politikası

Sitemize, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı i

© 2019 Websitem.org Alışveriş Sistemi. Her Hakkı Saklıdır.