Hakkımızda

Kitabevimizin temel hedefi, güncel ve en geniş kitap seçeneğiyle tıp ve sağlık araştırmacısı ve okuyucusunu buluşturmaktır.

Bunu önemli yayınevlerinin ve yazarların eserleri ile, güncel konuların yer aldığı kitaplarla gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bize bu konudaki seçimimiz ve nasıl yol alacağımız konusunda yönlendirenlerin araştırmacılar ve okuyucuların olduğunun bilinmesini isteriz.

Bugün tıp kitabevimiz tüm Türkiye’deki tıp ve sağlık, araştırmacı ve okuyucusuna en iyi şekilde ulaşmaya gayret etmektedir.

Her alana hitap ederek ve en kaliteli baskı teknolojisini kullanarak okuyucunun yıllarca kütüphanesinde saklayacağı kitapları oluşturmaktadır.

Yaptığımız yenilikçi girişimlerle okuyucu memnun etmeye devam edeceğiz. Şirketimiz, hizmetlerine paralel olarak, Türk tıbbının gelişiminin daimi destekçilerinden ilaç firmalarını da unutmamıştır. İlaç firmaları ile oluşturduğu koordineli işbirliği ile sektöre katkıda bulunmaya devam edecektir.

Doğru kitap seçimleri ve yenilikçi çalışmalarımız ile araştırmacıların ve okuyucuların takdirini toplayacağımızdan eminiz.

Ve biz Dünya Tıp Kitabevi olarak bundan kıvanç duyacağız.

Yorumlar


Son Haberler
Hakkımızda 26-01-2019 85
Üye Sözleşmesi 27-01-2019 85

Modern ve Rasyonel Fitoterapi

Bu kitap, sağlık profesyonellerine hitap eden, fitoterapi eğitimi alan ve uygulayan h

Radyoloji Soru

Radyoloji eğitiminde birçok teorik konu anlatımı tarzında kitap kaleme alınmış

Yayın Başvurusu

Yayınevimize yapılacak telif ya da çeviri eser yayın başvuruları mustafa@dunya

Gizlilik Politikası

Sitemize, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı i

© 2019 Websitem.org Alışveriş Sistemi. Her Hakkı Saklıdır.